O firmie

O firmie

Firma Fastcom powstała w 1992 r. Od początku swego istnienia prężnie działała i energicznie reagowała na potrzeby swoich klientów. Doświadczenie nabyte na bazie kontaktów właśnie z klientami pozwalają na jej szybki i dynamiczny rozwój. Ciągle powiększa się asortyment firmy i rozszerza jej aktywność handlowa. Zapraszamy Państwa do współpracy i kontaktów handlowych z naszą firmą.

Jesteśmy w posiadaniu materiałów hutniczych w różnym asortymencie. Specjalizujemy się w sprzedaży wyrobów hutniczych takich jak : rury, rury stalowe, rury czarne, rury kotłowe, rury grubościenne, tuleje, komory, rury czarne i rury ze stali nierdzewnej - rury nowe i z upłynnień.

Posiadamy magazyn w Katowicach. Pracownicy działu handlowego zapewniają profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo oparte na wieloletnim doświadczeniu, wiedzy i praktyce. Dbają o pełną kompletność usług, m.in. terminowość dostaw i cięcie zamówionego materiału na żądany wymiar. Sprzedaż dokonywana jest ze stanów magazynowych, ale realizujemy także indywidualne zamówienia po konkurencyjnych cenach.

Szybkość i elastyczność działań to jeden z głównych atutów naszej firmy. Zdobywamy tym zaufanie wśród klientów, co stanowi ogromny bodziec do dalszych działań i rozwoju.

Zajmujemy się oprócz sprzedaży stali również sprzedażą rur spiralnych, rur PCV, elementów systemu nawodnień, pomp ciepła, rekuperatorów, rur i akcesoriów do budowy instalacji wentylacyjnych oraz jej montażem.Zajmujemy się wykonawstwem instalacji elektrycznych i fotowoltaicznych na obiektach mieszkalnych i użyteczności publicznej.

Na zamówienie oferujemy opony, fegi  do samochodów osobowych oraz terenowych.